Allekonto.pl

Partner Alior Sync

Rgulamin promocji
"Konto + Prezent czyli Prezent + Konto"

Poniżej znajdziesz zbiór wskazówek, których przestrzeganie GWARANTUJE
otrzymanie prezentu

Postanowienia ogólne:
1. Użytkowanie serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Serwis http://allekonto.pl jest stroną ogólnodostępną, którą może odwiedzać każdy użytkownik internetu, jednak korzystanie ze strony, oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie internauty do jego przestrzegania. Jeśli nie akceptujesz regulaminu, prosimy nie odwiedzać naszej strony.

Regulamin promocji:
1. Wypełnij wniosek o otwarcie darmowego konta w Alior Sync do dnia 30.09.2012 r. Ważne, aby zrobić to za pośrednictwem strony allekonto.pl, tylko wtedy otrzymujemy zwrot kosztów od Alior Sync i tylko wtedy jesteśmy w stanie wysłać prezent bez żadncyh opłat z Twojej strony.

2. Kliknij przycisk "zakończ". Po otwarciu rachunku w Alior Sync zapisz swój indywidualny nr wniosku i kliknij przycisk "zakończ" - dzięki temu unikniesz opóźnień.

3. Twoje dane są bezpieczne. Otwarcie rachunku następuje na stronach Alior Sync, a wpisywane do formularza dane są ściśle tajne. Nie mamy dostępu do Twoich danych - w panelu widzimy tylko nr wniosku. latego właśnie musisz podać nam adres, na który mamy wysłać wybrany przez Ciebie prezent.

4. Zarezerwuj prezent. Po założeniu konta w Alior Sync nalezy przejśc do kroku trzeciego: Krok 3 i wypełnić formularz rejestracyjny. Jego wypełnienie jest równoznaczne z zarezerowowaniem prezentu.

5. Tylko dla nowych użytkowników. Udział w promocji mogą brać tylko osoby, które do tej pory nie otwierały rachunku w Alior Sync. Jeśli posiadasz już konto w Alior Sync poleć naszą promocję znajomym lub załóż konto na kogoś z rodziny (oczywiście za jego zgodą) i odbierz darmowy prezent. Udział w promocji mogą wziąć tylko osoby mieszkające na terenie Polski.

6. Spełnij warunek. Aby otrzymać prezent musisz spełnić jeden warunek. Gdy Twoje konto będzie już aktywne do 30 października 2012 musi zostać wykonana płatność kartą wydaną do założonego rachunku osobistego, (na dowolną kwotę) Jest to warunek konieczny dla otrzymania prezentu. Tylko, gdy spełnisz warunek otrzymujemy zwrot kosztów od Alior Sync i tylko wtedy możemy wysłać Ci prezent zupełnie za darmo.

7. Wysyłka prezentu. Prezent zostanie wysłany natychmiast po spełnieniu warunków promocji. Niestety dane od Alior Sync napływają do nas z pewnym opóźnieniem (zazwyczaj raz w miesiącu - 25-stego dnia miesiąca nastepującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji). Aby przyśpieszyć proces wysyłki prezentu należy okazać print screen dowodzący spełnienia warunku promocji lub przesłać elektroniczne zestawenie operacji wysyłene przez Alior Sync. Wtedy prezent wysylany jest bez jakichkolwiek opóźnień. O wysyłce prezentu zostaniesz poinformowany osobnym mailem.

8. Organizator. Organizatorem promocji jest partner Alior Sync - Grzegorz Charmast. Grzegorz Charmast jako zweryfikowany partner Alior Sync i organizator promocji, odpowiedzialny jest za wysyłanie prezentów (nie wysyła ich bezpośrednio Alior Sync). Wszystkie wiadomości związane z promocją i ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do Grzegorza Charmast na e-mail aliorsync@charmag.pl .

9. Termin spełnienia warunków. Prezent zostaje zarezerowany dla uczestnika promocji w dniu złożenia wniosku za pośrednictwem strony promocyjnej allekonto.pl. Rezerwacja ta obowiązuje przez 60 dni i nie może być uczestnikowi odebrana. Okres ten (60 dni) jest okresem, w którym uczestnik zobowiązuje się dotrzymać wszystkich warunków promocji (w szczególności punkt 1 oraz 6 niniejszego regulaminu). Uczestnik do 30.10.2012 r. ma czas na spełnienie warunków promocji, przy czym im szybciej zrealizuje warunki promocji tym szybciej otrzyma prezent. Spełnienie warunków w terminie późniejszym niż 30 dni od złożenia wniosku skutkuje wykluczeniem z promocji (prezent nie zostanie wysłany).

Wróć na poprzednią stronę!
Promocja zorganizowana przez
Grzegorza Charmast - Partnera Alior Sync
Strona główna Regulamin Kontakt